wtorek, 5 lutego 2013

Kimże była Anna Grodzka?


Ok nim ktoś na mnie naskoczy.... WIEM! Wiem, że wikipedie byle kto może zmieniać i edytować bla,bla,bla... ale to nie zmienia faktu, że mimo tego mam prawo wymagać od Cioci Wiki jakiegoś poziomu ZWŁASZCZA w zamkniętych artykułach czyli takie co były już sprawdzone..

Popatrzmy na ten artykuł o Annie Grodzkiej :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Anna_Grodzka

„Po urodzeniu jej płeć została określona jako męska, nosiła imię Krzysztof Bogdan”

„...Jej płeć została określona jako męska...” ???

POWAŻNIE? To już nie można nawet napisać „kiedyś był f
acetem”?

Nie, nie jestem fanem Lewicy i ich wybryków (Palikot miał fajny pomysł by odzyskać NASZE złote dukaty co nam Hiszpania wisi, ale tu się moje poparcie dla ich projektów kończy bo reszta jest zwyczajnie zbyt zwariowana jak na moje gusta) ale choć nie lubię wygłaszać politycznych manifestów na tym blogu to już nonsensowne się robi! Jak ktoś się rodzi z narządami męskimi to - uwaga – JEST mężczyzną. Nie możemy dla poprawności politycznej nagle mówić „Gratulacje! Pani dziecko urodziło się płci którą określamy jako chłopięcą”!
Jasne! Możemy w dorosłym wieku zacząć nienawidzić siebie do tego stopnia, że chcemy zmiany płci (nie popieram bo to po postu przykre ale mniejsza) ale wmawiane nam teraz, że wszyscy nie rodzimy się koniecznie tej płci na którą nasze ciało wskazuje... Ah! To nawet nie tyle głupie co tak zbędne i bezsensowne komplikowanie czegoś oczywistego dla durnej poprawności grzecznościowej...

Po co powiedzieć „Jestem dziewczyną ale wolę być chłopakiem” skoro można powiedzieć : „Mam ciało które stwierdza się jako ciało dziewczyny ale urodziłam się z duszą chłopaka” ?

To jak nie mówić „Mój dom jest niebieski”  tylko „Mój dom jest czerwony bo w takim kolorze go chcemy ale jego kolor stwierdzamy jako niebieski ponieważ na taki go pomalowali przy budowie”

A nawet jak go potem przemalujesz i ktoś cię spyta „Hej, czy ten dom nie był aby cerowany” nie powiesz „Nie, on zawsze był niebieski” TO CZYSTA LOGIKA!!!! POCO TO TAK OGŁPIAĆ?

AH!!!!!!

Wstydź się Wikipedio! Więcej się po tobie spodziewałem!


~Maciej
1 komentarz:

  1. Jak to wikipedia, każdy może dopisać coś od siebie.. :B

    OdpowiedzUsuń